Program Ortograficzny Grup I - III

Posted by podsumowania sprawdzian on April 29th, 2021

rozprawka p> Pejzaż kulturalny średniowiecza byłby niepełny bez mimów, żonglerów oraz nowych wesołków kształtujących nurt ludowy kultury średniowiecznej. Oprócz tego, zakres słownictwa nauczanego tą procedurą jest ograniczony - nie wszystko da się wytłumaczyć bez użycia języka ojczystego. Tylko, że te zachowania nie płyną z natury religii, ani spośród tego, co Pan o sobie objawił. Uczniowie, którzy nie opuścili ani jednej godziny: I c- Maria Wąsik, Urszula Węglarska, II a- Marek Rak, Bożena Hajder, Antoni Filoń, Olgierd Adamiec, III a- Grażyna Bujanowska, Iwona Kownacka, Urszula Kwiatkowska, III f- Brygida Stiller. Oceny wzorowe za sprawowanie otrzymali uczniowie: klasa Ia- Małgorzata Fąferek, Piotr Meisner, Małgorzata Paliasz, Jolanta Semeniuk, sztuka Także b- Anna Gacek, marka I c- Barbara Sidonek, Ewa Wojtala, cecha A d- Mariola Hnatów, Kornelia Kwak, Gabriela Piechaczek, Bożena Tataj, klasa II a- Alina Argasińska, Marianna Grocczel, Mirosław Zamirski, klasa II c- Mariola Brauhaff, Ireneusz Niedużak, Beata Szymczyk, Kornelia Stajszczyk, Małgorzata Wojtala, klasa II d- Alicja Winkler, Danuta Duczek, klasa III a- Ewa Konczala, Iwona Kownacka, klasa III b- Danuta Zamirska, klasa III c- Grażyna Kaczkowska, Elżbieta Król, Bogusława Niedzielska, Irena Widera.

1.- 3,72- klasa III a, 2.- 3,66 klasa IV d, 3.-3,64 klasa IV a, 4.- 3,63 klasa a, 5.- 3,57 wartość A d, 6.- 3,54 klasa IIId i II a, 7.- 3,49 jakość I c, 8.- 3,43 klasa III c, 9.- 3,41 klasa II d,10.- 3,37 klasa IV b, 11.- 3,28 klasa II c, 12.- 3,27 klasa III b, 13.- 3,21 klasa IV c, 14.- 3,06 klasa II b, 15.- 2,95 klasa IV e, 16.- 2,95 cecha Oraz b, 17.- 2,83 klasa III f, 18.- 2,81 klasa III e. Do uwag dyżurnych nie dostosowali się: R. Jagiella z klasy III d, M. Deblessem z klasy III d. W olimpiadzie biologicznej w eliminacjach okręgowych IV miejsce zajęła E. Król z klasy IIIc. Konkursy: SK LOP w ubiegłym roku zajęło doskonałe stanowisko w wojewódzkim współzawodnictwie na dużo pracujące koło LOP. SK PTTK zajęło II zajęcie w zlocie na Górze Świętej Anny. W olimpiadzie geograficznej III miejsce w eliminacjach okręgowych zajął Z. Jary z klasy IVa, przechodził w niej oraz L. Bojdak z grupy IIIa. 06.03.78 Na apelu została podsumowana dwutygodniowa działalność klasy III f. 20.03.78 Na apelu podsumowano działalność klasy II a. Na zaproszenie klasy przybyło 16 osób. Też na ostatnim poziomie udział mieli R. Kocula z grupy IVa także I. Garczyńska z grupy IVa.

W eliminacjach wojewódzkich tej olimpiady były także: E. Jura z grupy IVa i G. Kaczkowska z klasy IIIc. Też w eliminacjach okręgowych tej olimpiady uczestniczyli: I. Widera z klasy IIIc, również Dodatkowo. Niedużak z klasy IIc. W olimpiadzie historycznej do eliminacji wojewódzkich zakwalifikował się G. Spyra z grupy IIId. Są wówczas: P. Kłuszek z grupy IVc- zakwalifikował się do eliminacji drugiego stanu w olimpiadzie chemicznej. 18.01.78 Drużyna harcerska z grupy IIId zorganizowała w klubie „Hades” wystawę prac plastycznych harcerzy pod hasłem „Dorobek plastyczny drużyn”. Głównym hasłem całego spotkania był element popularnej piosenki „Naprawdę która jesteś… Cecha ta zarządzała w grupie w dniach 20.02-05.03 pod hasłem „Tak się widzi tylko sercem, najistotniejsze jest niejasne dla oczu”. W ostatnim tygodniu klasa IIIe zorganizowała kiermasz książek pod hasłem „Ferie z pracą”. Konkurs ten wygrały dwie klasy biologiczne IIIc a I c, a trzecie miejsce zajęła klasa III b., wieczorek z Cz. W olimpiadzie „Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym” w eliminacjach wojewódzkich III miejsce zajął K. Stolarczyk z grupy IVa. W olimpiadzie języka rosyjskiego do eliminacji centralnych zakwalifikowała się I. Szara z klasy IVa.

W konkursie krasomówczym w Opolu uczeń klasy IVa R. Kocula zajął III miejsce. W kierunkach przełajowych chłopców drużyna naszego LO zajęła IV miejsce. Autor jako pierwszy dźwignął na bliskie barki przedstawienie światu pasażerów z trzeciej sztuki i obsługi. 26.02.78 W dniu tym Teatr Małych Architektur w Opolu opisał w własnej szkole przedstawienie „Arka Bożek” w obsadzie: Zofia Bielenicz, Franciszek Michalik, Zdzisław Łęcki, Kazimierz Zaklukiewicz. 04.03.78 W dniu tym została zorganizowana wystawa wierszy uczniów naszej szkoły. Na ogół przenosiły się głosy, iż w dniu wolnym od pytania uczniowie przychodzą z radością do szkoły, gdyż wolni są od napięcia, jakie daje świadomość, iż będzie się pytanym. W wywiadzie nauczyciele oraz uczniowie mówili, z jakim nastawieniem dochodzą do szkoły. 21.01.78 Klasa IIId przeprowadziła problem z instruktorami i uczniami na temat: z jakim nastawieniem dotarli do szkoły. Temat: Symbole Jezusa Zmartwychwstałego. Jednego razu uczniowie nie pozwolili dzieciom wyjść do pana Jezusa. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Technikum Żeglugi Śródlądowej, Technikum Rolniczego w Komornie oraz uczniowie naszej szkoły.

Like it? Share it!


podsumowania sprawdzian

About the Author

podsumowania sprawdzian
Joined: April 29th, 2021
Articles Posted: 1